Česko-Polská Rally

Pro všechny závodníky a příznivce rally máme dobrou zprávu. Rádi bychom Vám představili z brusu novou rally, se kterou míříme dokonce přes hranice. 16.-17. října budeme pořádat česko-polskou soutěž s názvem Rally Sudety. Zatím můžeme prozradit, že pojedeme jak na území Česka, tak na území Polska. Tratě budou hodně technické s různorodým povrchem. Zázemí celé soutěže bude v blízkosti hranic, ale veškeré podrobnosti Vám sdělíme po ukončení náročného schalovacího procesu.

Soutěž je zařazena do poháru ČMPR a bude takto i bodována.

Od propojení české a polské rally si slibujeme především navázání užší spolupráce mezi organizátory a samotnými závodníky, kdy již dnes spousta Poláků startuje na českých soutěží a naopak. Nehledě na fakt, že u našich polských sousedů mají stejně kvalitní a atraktivní tratě jako u nás. S našimi polskými sousedy si chceme vyměňovat dobré zkušenosti v organizování soutěží na profesionální úrovni.

Soutěž je koncipovaná jako dvoudenní s tím, že první den je tradičně administrativní a se slavnostním startem. Druhý den se bude závodit. Připraveny máme tři rychlostní zkoušky o celkové délce cca 80 Km.

Těšíme se na vás na prvním ročníku Rally Sudety!