Kde sledovat ČMPR?

Kam se podívat, pokud chcete být co nejvíce v obraze?

Nacházíte se na oficiálních webových stránkách Českomoravského poháru rallye, žádné další nejsou. Zde najdete aktuální kalendář závodů s odkazy na jejich weby, odkazy na platné výsledky, ke stažení jsou tady vedle výsledků celého poháru také pravidla a příslušná dokumentace, kterou ke startu na závodech potřebujete mít vyplněnou. Pouze na těchto stránkách najdete oficiální a platné informace posvěcené ředitelstvím ČMPR.

Níže na každé straně najdete přímý vstup do videogalerie redakce Motorsport Revue, která je hlavním mediálním partnerem poháru. Zde si můžete přehrát reportáže z jednotlivých závodů a také další video výstupy, jako jsou sestřihy průjezdů z celého závodu nebo vybraných posádek. Reportáže můžete shlédnout ve vysílání televizí Sport 5 a Východočeské televize v rámci magazínu Motorsport Revue.

Na sociální síti Facebook se vedle stránek Motorsport Revue vyplatí zejména sledovat skupinu ČMPR Official. Má již přes 4,1 tisíce členů a každý má do ní právo vkládat své fotky, videa a dojmy ze závodů. Navíc je to jediná oficiální komunikační stránka ČMPR na sociálních sítích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *