Před startem II. Rallye Králíky

S velkou radostí přinášíme první informace před začátkem první soutěže ČMPR 2024. Přímo od pořadatelů Rallye Králíky!

Slavnostní start II. Rallye Králíky v pátek 26. dubna na Velkém náměstí v Králíkách se neúprosně blíží, proto nám dovolte první informace k letošnímu ročníku. Posádky určitě pilně připravují svoje náčiní a my s vypětím všech sil tlačíme přípravy do finále.

Koncepce soutěže vychází z loňského ročníku, dvakrát čtyři rychlostní zkoušky, s tím, že posádky se mohou těšit na jednu novou rychlostní zkoušku. Po loňských peripetiích s rozbahněnou servisní zónou jsme se snažili vymyslet jinou lokaci, kde nebudeme v područí rozmarů počasí. Výsledek se dostavil, ač neradi opouštíme prostor v blízkosti Vojenského muzea, a servisní zóna pro letošní ročník bude situována na zpevněná parkoviště Horského resortu Buková Hora – Červená Voda. Zde musím poděkovat vedení obce Červená Voda za iniciativu, která tuto spolupráci odstartovala. Přímo v resortu v těsné blízkosti servisu je možné se ubytovat, odkazy najdete na našich stránkách v sekci ubytování. Výlety lanovkou Vám neslíbíme, ale občerstvení bude zajištěno v restauraci Červená Voda právě pod lanovkou.

Lehkou nápovědou na novou, skoro 15 km dlouhou rychlostní zkoušku, budiž možnost ubytování přímo na RZ na Severomoravské chatě.

Zvláštní ustanovení bude zveřejněno během týdne po 18. březnu a přihlášky budou spuštěny začátkem dubna. V plánu je opět soutěž po fanoušky i posádky. Brzy se dozvíte víc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *