Rallye Kroměříž – přihlášky

Pátým a finálovým závodem ČMPR 2023 bude Rallye Kroměříž, která se uskuteční v pátek 22. a sobotu 23. září. Přihlašování bude spuštěno ve čtvrtek 31. srpna a jak upozorňují pořadatelé, přihláška, která nebude doprovázena částkou za startovné, nebude akceptována!

V harmonogramu se počítá s 12 rychlostními zkouškami rozdělenými do dvou etap. Pět erzet je v plánu v pátek a sedm v sobotu. Pojede se na šesti úsecích a dohromady bude posádky čekat okolo 130 závodních kilometrů. V plánu je také rychlostka dlouhá 20 kilometrů, která délkou i náročností řádně prověří schopnosti posádek a jejich techniky.

Slavnostní start se uskuteční v pátek 22. září odpoledne na Velkém náměstí v Kroměříži. Program začne ve 14:30, o hodinu a půl později projede startovní rampou první soutěžní vozidlo. Servisní zónu naleznou fanoušci v Kotojedech. Ale vyplatí se i zůstat v Kroměříži, kde se v pátek pojede městská rychlostní zkouška a v sobotu budou diváci moci shlédnout startovní pole v rámci přeskupení.

V průběhu září bude zveřejněn časový harmonogram, interaktivní mapa s fotografiemi diváckých míst, internetový průvodce, samozřejmě startovní listina, a chystá se také tištěný program.

Pro další informace sledujte webové stránky soutěže, příslušný facebookový profil závodu a obvyklé kanály ČMPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *